Kā lietot?

Bee Life Savers plāksnes lieto agri pavasarī un vēlu rudenī, laikā, kad saimē nav medus ienesuma, pavasarī, kad vēl nav sācies medus ienesums, savukārt rudenī, kad medus atņemts no saimes. Plāksnes izvieto pamīšus starp rāmīšiem. Vienai saimei ar 7 līdz 8 rāmīšiem nepieciešamas 4 Bee Life Savers zāļu plāksnes. Medicīnisko līdzekli tur stropā 42 līdz 45 dienas, izlietotās plāksnes nav atkārtojami lietojamas. Izvietojot plāksnes, stropā ieteicams lietot gumijas cimdus, lai plākšņu atrodošās vielas nenokļūtu acīs vai uz ādas, neradot kaitējumus biškopja veselībai.

Bee Life Savers pieļaujamais turēšanas ilgums stropā ir līdz 45 dienām, kas ļauj iedarboties uz varroa ērcēm tranu šūnās. Varroa ērces izvēlas tranu šūnas, jo tranu attīstības periods ir garāks nekā darba bišu attīstības periods, kas savukārt ir tuvāks varroa ērču attīstības periodam. Izvēloties tranu šūnas, varroa ērces nodrošina savu pēcnācēju attīstību un uz laiku izvēlas plašāku mājokli.

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, sargāt no tiešiem saules stariem. Diagnostikai uz stropa grīdas ieklāj tīru papīru vai konroles dēli, lai pārbaudītu ērču birumu.


© Bee Life Savers. Visi šajā vietnē atrodamā informācija un fotogrāfijas pārpublicējamas, tikai sazinoties ar autoru un saņemot rakstisku atļauju.